Zatmavení oken

Bezpečnostní tmavé fólie do oken

Chci zatmavit okna

Zatmavení oken

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní fólie jsou příčně laminované ze 13 polyesterových vrstev, čímž dosahují výborných fyzikálních vlastností. Tyto fólie poskytují vyšší zabezpečení před proniknutím do vozu okny než běžně užívané automobilové bezpečnostní folie. Fólie jsou schopny výborně držet střepy skla pohromadě. Zabrání tak ještě lépe zranění posádky při případné autohavárii. Střepy se tak nedostanou do různých částí vozu, jako např. větrání. Předchází se i zdlouhavému čištění a dalším nepříjemnostem, které dorobné střepy způsobují.

Odstíny fólií

Nabízíme širokou paletu odstínů – vše dle přání zákazníka. Za zmínku stojí dvoubarevná kombinace fólie. Černá přecházející do stříbrrné barvy.

Cena

Dle Vašeho vozu a požadavku zákazníka. Veškeré fólie jsou opatřeny homologací, která je umístěna na oknech vozidla a je doložená homologační kartou a daňovým dokladem.

Komfort cestování

Automobilové fólie 3M Panther jsou vysoce kvalitní polyesterové filmy, které zvyšují komfort cestování. Redukují oslnění a horko uvnitř vozu, což přispívá k bezpečnosti řízení. Prodlužují životnost interiéru a zlepšují celkový vzhled vozu.

Mám zájem o:

Výkup světlometů

Máte pro nás světlomet určený k výkupu? Napište nám jeho popis a my se Vám obratem ozveme! Děkujeme.

Tato stránka používá cookies pro zlepšení poskytování služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací